3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Ky është djali i Afrim Muqiqit dhe Halime Manit (Foto)

Dyshja e njohur Afrim Muqiqi dhe Halime Mani vitin e kaluar u bënë prindër të një djali të cilin e quajnë Jon.
Që nga koha edhe kur është martuar, bashkëshortja e Afrimit është distancuar nga muzika, shkruan Indeksonline.
Ajo duket të jetë e përkushtuar më shumë rreth jetës familjare.
Megjithatë, Joni duket se çiftit në fjalu ua ka zbukuruar jetën.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles