26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Ky është Elmi Thaçi, që tha të pavërteta rreth bisedës Pacolli – Lladrovci në Drenas (Foto)

I gjithë opinioni kosovar dje dhe mbrëmë u “bombardua” me lajme se si “Ramiz Lladrovci e kishte përzënë Behgjet Pacollin nga Drenica”.

Ishin disa persona të AKR-së që me postime në Facebook e përhapen këtë lajm. Por, ai që i vendosi pikën, ishte kandidati i AKR-së për kryetar të Drenasit, Elhmi Thaçi.
Ky i fundit, i ftuar në një televizion, tha se “Drenicak siç thirret se është Ramiz Lladrovci, kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit, nuk i largon mysafirët nga tavolina e kafes ku ishin ulur Kryetari Behgjet Pacolli dhe të tjerë”, transmeton lajmi.net.
Edhe pse Elmi Thaçi ishte në momentin kur Lladrovci dhe Pacolli biseduan, ai i mundu që të nxjerrë lajm, duke menduar sigurisht se kjo do t’i sjellë ndonjë votë.
Mirëpo, edhe pse vet Pacolli nuk u deklarua për këtë “përzënie”, ishte Ramiz Lladrovci që sot sqaroi çdo gjë.
“Pacolli është i mirëseardhur edhe në familjen time, dashakeqësit lokalë e deformuan të vërtetën”, tha Lladrovci. /Lajmi.net/
lla lla1 elmioeljmi11

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles