1.5 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Ky është i dashuri i ri i Kristin Prengaj(Foto)

Të gjithë supozuan se bukuroshja Kristin Prengaj ishte e dashura e Noizyt por më pas u mor vesh se ajo ishte thjeshtë një mikeshë e tij.
Kristin Prengaj është e lidhur me shokun e Noizyt, ai jeton në Londër tha ka nofkën “Escobar”
Gjithashtu çifti jo ralle herë kanë postuar foto edhe video ku shihen të shoqëruar, shkruan Gazetablic. Një tjetë detaj që bie në sy është edhe emri në instagram, iamkrisinprengaj dhe iamescobar.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles