16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ky është moti për nesër

Është parashikuar se kjo javë do të jetë goxha e ftohtë.
Por, dita e nesërme pritet të ketë temperaturat më të ulëta deri më tani.
Ato do të nisin nga minus tetë gradë Celsius dhe do të arrijnë maksimalen deri në tetë gradë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles