25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Ky është numri i të lënduarve nga ngjarjet në “Beerfest”

Nga paniku i krijuar në Beerfest ka të paktën 20 të lënduar dhe po trajtohen në QKUK, mëson lajmi.net nga burime të sigurta.
Mësohet se nga këta të lënduar, 1 është nga plagosja me armë, 2 janë nga therrja me thikë, kurse të tjerët pas panikës së krijuar nga turma pas ngjarjeve të ndodhura.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles