32.7 C
Pristina
Saturday, July 31, 2021

Buy now

spot_img

Kylie largon mundësinë e komentimit në postimet e saj (Foto)

E përfolura dhe tejet e kërkuara Kylie Jenner ka vendosur që të bëjë një ndryshim në rrjetin social Instagram.
Ajo përpos që është shumë aktive në publikimin e fotografive, tani nuk ka asnjë moment në këto postime. Si duket Kylie, ka bllokuar mundësinë e komentimit në fotografitë e saj, transmeton Indeksonline.
Ndërsa duhet përkujtuar që Kylie është parë shumë me stil gjatë gjithë kohës dhe për më tepër ka krijuar edhe linjën e saj kozmetike e cila tani është një ndër linjat më të fuqishme në botë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,877FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles