-9.4 C
Pristina
Wednesday, January 26, 2022

Buy now

spot_img

LAJMI I FUNDIT: Orteku i borës vret një të ri në Brezovicë

Një djalë ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një ortek bore në Brezovicë.

Klan Kosova mëson se ai ishte student i arkitekturës dhe vinte nga Ferizaji.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,136FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles