19.7 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img

LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm te Kuvendi i Kosovës (Foto)

Një eksplodim i madh ka ndodhur para pak çastesh afër Kuvendit të Kosovës
Sipas informatave, shpërthimi ka ndodhur afër garazheve të Kuvendit të Kosovë.
Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë speciale të Policisë së Kosovës që kanë rrethuar vendin, e po ashtu edhe zjarrfikësit dhe auto-ambulancat.
Sipas informatave të para, nuk ka të lënduar. Disa qytetarë kanë thënë se fjala ësht për bomb, por ende nuk ka konfirmime zyrtare. /PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles