1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Lajmi i fundit: Sulm në Gjermani

Të paktën një person është plagosur gjatë një sulmi me thikë dhe armë në Gjermani mëngjesin e sotëm.
Të shtënat e sulmit shpërthyen në qytetin gjerman të Këlnit.
Ngjarja ka ndodhur në Flandrischetë këtë mëngjes, njoftoi gazeta “KOELNER Express”.
“Dy të dyshuarit janë tashmë në arrati”, tha gazeta.
Sipas raporteve të dëshmitarëve të cituar nga “KOELNER Express”, tre apo katër njerëz po diskutonin ashpër me njëri-tjetrin para se njëra nga viktimat të sulmohej me një thikë dhe të dëgjoheshin të shtënat.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles