17.1 C
Pristina
Tuesday, June 28, 2022

Buy now

spot_img

LAJMI I FUNDIT | Takim emergjent i liderëve kosovarë dhe ambasadorëve të Kuintit

Gazeta Express merr vesh se tash shpejt do të filloj një takim i liderëve kosovarë në Hotel Emerald.
Gazeta mëson se po ashtu në këtë takim do të jenë të pranishëm edhe ambasadorë të vendeve të Kunitit të akredituar në Kosovë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,368FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles