7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Lajmi i fundit:Plagoset një person në Prishtinë

Rreth orës 22:00, në lagjen Ulpiana, Prishtinë, është plagosur një person, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Sipas zëdhënësit Agron Borovci, i dyshuari është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

“Është raportuar për një gjuajtje me armë zjarri në lagjen Ulpiana në Prishtinë. Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet lidhur me rrethanat që karaketrizojnë rastin. Informatat e para flasin se një person ka mbetur i lënduar nga kjo ngjarje përderisa i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes. Aktualisht po vijon puna policore për identifikimin e të dyshuarit si dhe lokalizimin e vendndodhjes së tij”, ka thënë Borovci.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles