-0.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img

Lamtumirë Inter, transferohet në Kinë për 50 milionë euro?

Inter ka marrë ofertë prej 50 milion eurosh për mefushorin Marcelo Brozoviq.

Mesfushori kroat është lojtari i fundit i lidhur me një kalim në Azi, pas transferimeve të përfolura të Oscar dhe Carlos Tevez

Kroati ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën nga San Siro deri më 2021, por drejtuesit e Inter e vlerësojnë të volitshme ofertën e bërë nga Azia.

24 vjecari ka regjistruar 11 paraqitje për Inter këtë edicion, duke shënuar tre gola.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,117FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles