28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ledri këndon këngët akoma të padëgjuara të Lumi B dhe Gjiko (Video)

Këtë javë në emisionin Thumb nga Aulona dhe Fatma, në rubrikën Intervistë ka qenë i ftuar Ledri Vula.
Reperi është pyetur nga gazetaret në qoftë se ka një këngë shqiptare që i është fiksuar kohëve të fundit.
“Nuk dëgjoj shumë këngë shqiptare, por së fundmi duke qëndruar shumë në studio jam fiksuar me këngët e Gjikos dhe Lumi B që nuk kanë dalë ende”, është shprehur ai.
Menjëherë pas kësaj, reperi ka kënduar nga një pjesë të këngëve të tyre, duke zbuluar një frazë.
Megjithatë, nuk dëgjohet shumë mirë, sepse Ledri e këndoi në atë mënyrë që të mos zbulohej teksti i tyre.
 

https://youtu.be/a6Wxz-3NUuk

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles