26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Leonora vjen ndryshe për festat e fundvitit (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, përveç këngëve të saj ajo njihet edhe si femër me stil dhe elegancë.

Zakonisht e dëshmon këtë me paraqitjet e saj si dhe fotografitë që bënë, shkruan rtv21.tv
E kësaj radhe Leonora është paraqitur pak më ndryshe, duke përdorur edhe ngjyrat e festave si elemente në pamjen e saj.
Kujtojmë se kënga e fundit nga Leonora është “Te kam jetë”.

Image

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles