20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img
Array

Liberta ndërron ngjyrën e flokëve, bëhet flokëkuqe (Foto)

Liberta Spahiu ka bërë një ndryshim në stilin e saj.

Bukuroshja seksi e Klan Kosovës është shfaqur me ngjyrë të re të flokëve.

Liberta ka preferuar që për këtë dimër të ketë ngjyrë të kuqe të flokëve, duke befasuar të gjithë.

Ndonëse një brunetë natyrale, Liberta tregon se nuk heziton të rrezikojë dhe të ndërmarrë hapa të rrezikshëm për dukjen e saj. Madje, ajo ka bërë shaka me ngjyrën e re të flokëve.

“Leshkuqe haha”, ka shkruar ajo në postimin e saj në rrjetin social Instagram.

Liberta vazhdon të jetë ‘single’, ose të paktën nuk ka informacione për një lidhje të mundshme të saj.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles