20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Licensimi nuk ndodh sot – ja veprimet e mundshme të klubeve të Superligës

Klubet e kanë kuptuar tanimë që licencimi i FFK-së nuk do të ndodh gjatë ditës së sotme.

Pas informacioneve nga FFK dhe MKRS, klubet iniciatore do të ftojnë të gjitha klubet në një takim të hënën për të diskutuar për veprimet radikale që do ti marrin.

Sipas burimeve aty pritet të diskutohet edhe bojkotimi i garave nga shumica e klubeve pasi që disa prej tyre janë dakorduar për një gjë të tillë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img