7.1 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Limaj për Osmanin e Konjufcën: Për gjynah, këta veç për fjalime janë të mirë

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj i ka quajtur “gjynah” presidenten Vjosa Osmani dhe kryeparlamentarin Glauk Konjufca.

Limaj tha se Osmani po bën vetëm “shëtitje” dhe po “shet mend”.

“Këta për fjalime janë të mirë, jo për diçka tjetër”, tha Limaj.

Ai foli edhe për Konjufcën.

“Për gjynah… Tha ‘e kam lexu draftin sipërfaqësisht, ama brenda Kushtetutës’. Ky jurist nuk është..”, tha Limaj në T7.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img