16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img
Array

Linda Lohan e konvertuar në islam?

Nëna e Lindsay Lohan, Dina i ka mohuar spekulimet në media se vajza e saj është konvertuar në fenë muslimane. Dina ka thënë se Lindsay vetëm se është duke bërë një pushim nga rrjetet sociale.

“Janë mediat ato që kanë spekuluar, por e vërteta nuk është ajo. Lindsay ka bërë një largim në rrjetet sociale dhe po e shijonë qetësinë” ka thënë Dina Lohan.

Zërat për konvertimin e saj u bënë më bindës kur në Instagram kishte vendosur një postim në muri me shkrimin “Alaikum Salam” (“Paqja mbi ju”).

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles