16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

LIVE: Exit poll-i,në Drenas fiton Ramiz Lladrovci (Video)

Konferenca e Institutit për Hulumtime dhe Analiza Sociale ku do të prezantohet rezultatet preliminare permes “ExitPoll”, ka nxjerrur fitues kanditatin e PDK-së, Ramiz Lladrovcin.

Arian Janova nga ky Institut ka thënë se kanë marr moster 3000 respodent me 20 qendra.
“Mundësia e gabimeve tona mund të jetë deri në 3%”, ka thënë ai.
Nga keto anketa del se ka fituar Ramiz Lladrivci 59. 7 për qind, kurse Isa Xhemalaj 40.3

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles