13.4 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Luana e nisi ters ‘Love Island’ mbrëmë, i bie dhëmbi

Luana Vjollca është rikthyer këtë sezon me programin e saj të ri “Love Island Albania”. Por para transmetimit live të mbrëmjes së djeshme, ajo është përballur me një incident.

Luanës i ka rënë faseta e dhëmbit dhe ka publikuar një foto ku tregon ç’i ka ndodhur. “Sa fat më paskeni uruar”, shkruan ajo krah postimit.

Luana e nisi ters sot 'Love Island', i bie dhëmbi

Moderatorja më pas ka mundur ta rregullojë dhëmbin dhe ka dalë në transmetim direkt.

Luana e nisi ters sot 'Love Island', i bie dhëmbi

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img