26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Lucio zgjedh më të mirët në histori, përfshinë vetën në formacion (Foto)

Mbrojtësi i njohur brazilian Lucio ka zgjedhur formacionin më të mirë në histori.
Ai ka futur vetën e tij si qendërmbrojtës, ndërsa për partner ka zgjedhur Walter Samuelin që luante me të te Interi.
Në formacionin e tij ka vend edhe për lojtar si Andrea Pirlo dhe Zinedine Zidane.

Nis sulm luajnë Lionel Messi dhe të dy Ronaldot.
Befasi mund të konsiderohet zgjedhja për portier e Petr Cech.

foermacioni-123

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles