-2.6 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Luis Enrique vendos se cili do të jetë portieri i parë i Barcelonës

Trajneri i Barcelonës tregon se ka vendosur që cili mes, Claudio Bravos dhe Marc Andre Ter Stegen do të jetë portierë i parë i ekipit.

Enrique shuan dilemat e mëdha se cili do të jetë portieri i parë i ekipit edhe pse mohon që të tregojë se kush nga dy portierët do të jetë numri një i portës së Barcelonës.
“Kam vendosur se kush do të jetë portieri im i parë, por nuk dua që të tregoj emra”, u ka thënë Enrique gazetarëve.
Ndërsa për trofeun Gamber, ku Barcelona do të ndeshet me Sampdorian, Enrique ka thënë se të tre portierët do të luajnë nga 30 minuta.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles