20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Luizi i kërkon “besim” Kiarës, vazhdon ta ruajë lojën e tij për surprizën e nesërme

Teksa Kiara qëndronte vetëm në dhomën e grimit, Luizi shkoi pranë saj dhe e pyeti nëse kishte qarë, por ajo e mohoi dhe tha se është thjesht e lodhur pasi nuk ka fjetur gjithë natën.

Luizi i kërkoi asaj ta kuptoj dhe ta besoj në gjithçka. Ai u shpreh se për të ka dalë kundër gjithë botës, e më pas e pyeti nëse ajo do bënte të njëjtën gjë.

Kiara tha se edhe ajo bën të njëjtën gjë për të.

Luizi i kërkoi mos të qëndronte e vetmuar dhe e mërzitur pasi duket se është në atë gjendje prej nominimit.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img