21.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Luizi po bëhet baba, Kiara shtatzënë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Dashuria dhe martesa e tyre u realizua në Big Brother por u shoqërua me polemika edhe jashtë.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan; Rrahjet më të bukura në botë. Duke hedhur kështu disa aludime.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 5 javëshe shtatzënë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img