7.1 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Lumbardhi dhe Alby të përqafuar, a po lind diçka mes tyre?

Lumbardhi nisi rrugëtimin e tij me pëlqimin e tij kundrejt Albës.

Por, si duket rrugët morrën tjetër kahje, shkruan Kosovarja

Këto ditë ndjekësit po publikojnë pafund foto të Lumbardhit dhe Alby the goat të përqafuar në cepat e shtëpisë.

Si duket shkëndijat e para të dashurisë sapo kanë filluar.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img