0.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Majk dhe Dafina publikojnë “Më fal”

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej ditësh, Dafina Zeqiri dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Më fal” mban titullin kënga e re, që ka bërë për herë të parë bashkë reperin me këngëtaren.

Kënga është e zhanrit R&B, dhe është punuar nga vet Dafina dhe Majku në Big deal Records.

Dafina Zeqiri dhe Majk (Foto: Dafina Zeqiri/Instagram)

Ndërkohë për vargjet e tekstit janë kujdesur reperët Majk dhe Elinel.

“Më fal” vjen e shoqëruar edhe me një klip, i cili i përshtatet mjaft mirë tematikës së këngës.

Xhirimet e klipit janë kryer në Prishtinë nga produksioni Sekuencë Studio.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles