1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Majlinda kuq e zi në Gllogjan, merr dekoratën “Shkëlzen Haradinaj” (Foto)

Pas ardhjes nga Rio ku fitoi medaljen e artë në xhudo, Majlinda Kelmendi sot ka udhëtuar për në Gllogjan.
Me këtë rast Majlinda është takuar me prindërit e dëshmorëve Luan dhe Shkëlzen Haradinaj si dhe ka bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve.

13883718_10154523557060513_723430458_n

Kelmendi së bashku me Nora Gjakovën dhe trajnerin e tyre Driton Kuka janë pritur në kullën e Haradinajve nga kryefamiljari Hilmi Haradinaj.

14030751_10154523557040513_1420766604_n

Majlinda, Nora si dhe tërë ekipi janë veshur me ngjyrat e flamurit kombëtar ndërsa në Gllogjan janë pritur nga deputetë dhe kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj.

14012211_10154523556670513_923267880_n

Familja Haradinaj për Majlinda Kelmendin ka ndarë dekoratën me emrin e dëshmorit Shkëlzen Haradinaj.
14031138_10154523557045513_890144429_n

14017773_10154523557085513_1112995156_n14011778_10154523556835513_2142200339_n13988828_10154523557000513_579488667_n

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles