7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Majlinda prezanton medaljen

Kosova ka fituar medaljen e parë olimpike dhe për fat të mirë është e artë.
E gjitha kjo erdhi fal triumfit të Majlinda Kelmendit në Rio 2016, më saktësisht në finalen e xhudos për kategorinë deri në 52 kilogramë.
Majlinda me krenari e prezantoi medaljen e saj të artë, duke thënë se ajo i takon gjithë shqiptarëve./PrishtinaPress.eumajlinda-kelmendi-judo-olympics-day-2-mr7evuvittcx_1470639202-9519383

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles