0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Malaj takohet me Maqedoncin: Do të angazhohem për forcim të bashkëpunimit Tiranë-Prishtinë

Ambasadori i ri i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj, ka takuar Ministrin e Mbrojtjes së Kosovës, Ejup Maqedonci.

Ai ka thënë pas takimit se do të përkushtohet për përmirësim të marrëdhënies në mes të dyja vendeve.

“I konfirmova z.Maqedonci se me përkushtim do të angazhohem për të forcuar bashkëpunimin midis Tiranës dhe Prishtinës, mision ky fisnik i çdo shqiptari”, ka shkruar Malaj.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img