25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Man United edhe më afër Martinezit, përmirëson ofertën e parë

Manchester United nuk e ka ndërmend të dorëzohet në garën për transferimin e Lisandro Martinezit.

“Djajtë e Kuq” raportohet se tashmë kanë bërë edhe një ofertë të re dhe të përmirësuar.

Sipas “Daily Mail”, bëhet fjalë për një ofertë prej 43 milionë funtesh, 5 milionë më shumë se oferta e kaluar. 

Man United synon ta mbyll marrëveshjen për këtë çmim edhe me Ajaxin.

Për Martinezin interesim ka shprehur edhe Arsenali, por duket se klubi nga “Old Trafford” është më afër tij.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles