27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Marina Vjollca, e bukura e Romës (Foto)

Marina Vjollca padyshim se i jep bukuri gjithmonë ekranit shqiptarë.
Ndërsa përpos kësaj ajo kohë pas kohe i jep një bukuri të veçantë edhe vendeve të ndryshme nëpër botë. E veshur bukur, e grimuar dhe me shumë stil ka publikuar një fotografi pikërisht nga Roma, transmeton Indeksonline.
Marina, ishte e përfolur kohët e fundit për një mundësi të punësimit në Prishtinë, pikërisht në vendin ku edhe gjendet i dashuri i saj reperi Ghetto Geasy.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles