28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Marsh për Haradinajn në Deçan

Shoqata alpiniste “Shkëlzen Haradinaj”, ka organizuar sot marsh për liderin e AAK-së, Ramush Haradinajn.

Në këtë marsh kanë marrë pjesë mbi 1000 persona, ndërsa është organizuar në Grykën e Deçanit..

Marshit I janë bashkuar edhe kryetari i Komunës së Decanit, asambleistë, deputetë dhe qytetarë të shumtë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles