20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Mbahet konferenca e radhës ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Dhomat e Specializuara të Kosovës kanë njoftuar se sot do të mbahet konferenca e radhës për ecurinë e çështjes ndaj ish krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasnqi dhe Rexhep Selimi do të paraqiten në seancën e radhës në gjykatë nga ora 09:00.

Që të katërt akuzohen nga Gjykata Speciale për krime lufte.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img