8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Mbyllen pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e fundit të javës së 26-të në Superligën e Kosovës.

45 minutat e parë në derbin mes Gjilanit dhe Llapit përfunduan me rezultatin 1:1.

Albert Dabiqaj shënoi për gjilnasit, kurse Fernandinho për llapjanët.

Trepça ’89 shkoi në pushimin mes pjesëve me epërsi minimale, 1:0, ndaj Dukagjinit.

Golin për mitrovicasit e shënoi Abdullah Oyekanmi.

Gola nuk pati në pjesën e parë të sfidës mes Ferizajt dhe Ballkanit.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img