22.3 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Me forca të shtuara, ministri Elbert Kransiqi shkon në Leposaviq

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, ka shkuar edhe në komunën e Leposaviqit, pas vizitës që pati në Zveçan.

Ai atje shkoi me forca të shtuara policore.

Sot gjatë ditës, Krasniqi ishte edhe në komunën e Zubin Potokut dhe Zveçanit në shenjë të përkrahjes për kryetarët e rinj.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img