19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

“Me Ramën apo pa Ramën”, ja si përgjigjet Alban Skënderaj

Këngëtari Alban Skënderaj ka qenë i ftuar sot në një intervistë me pyetje të ‘sikletshme’ nga moderatori Adi Krasta.

Gjatë intervistës në “E Diell”, Krasta e ka pyetur Albanin nëse do të zgjidhte: “Me Ramën apo pa Ramën”.

“Nëse ka ndodnjë burrë më të mirë se Rama, pa Ramën. Nëse s’ka, me Ramën”, i është përgjigjur Alban Skënderaj i cili gjithashtu i ka drejtuar Krastës një pyetje të sikletshme, shkruan Newsbomb.al.

Agon Channel apo Top Channel?”, por Krasta, që vështirë të ‘kapet ngushtë’, i është përgjigjur:

“Agon Channel është kauzë, Top Channel është dashuri. Dhe do thërres Trump-in në ndihmë: “I want to be great again”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles