28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Mediat serbe: Serbia nesër përsëri nisë trenin

Treni i cili bëri bujë të madhe pasi u nisë nga Serbia për në Kosovë, nga nesër do ndryshojë destinacion.

Me logo dhe mbishkrime “Kosova është Serbi”, nesër ky tren do nisë linjën nga Beograd për në Vrsac, që gjendet në kufi të Rumanisë, njoftojnë mediat serbe, transmeton Indeksonline.

Sipas njoftimi ky tren nga Beogradi pë në Vrsac do të niset në ora 07:34.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles