33.7 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022

Buy now

spot_img

Meha argumenton me fakte e dokumente demarkacionin me Malin e Zi

Murat Meha, po ua mban një ligjëratë profesionale opozitës lidhur me demarkacionin me Malin e Zi.
Ai duke i ilustruar sipërfaqet e Rugovës, parcelë për parcelë, duke i shtjelluar hartat dhe përputhshmërinë e tyre, kronologjinë ligjore nëpër vite, në prezantimin e tij para debutuesve po shfaqet mjaft bindës.
Deri më tash, nuk dihet se cilat do të jenë kundërargumentet e ekspertëve të opozitës, por debati i sotëm pritet që vërtet të jetë profesional dhe shkencor.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,440FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles