11.6 C
Pristina
Monday, March 20, 2023

Buy now

spot_img

Melisa Lleshi publikon bashkëpunimin me artistin italian, Korbe Frero

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Melisa Lleshi pas përfundmit të rrugëtimit në shtëpinë e famshme është përkushtuar në muzikë.

Ajo së fundmi ka lansuar një këngën të re që këtë herë është një bashkëpunim ndërkombëtar.

Melisa ka sjellur projektin me titullin “Bye” që është një duet me artistin e njohur italian, Korbe Frero.

Foto: Screenshot/YouTube

Projekti i dyshes është kompletuar edhe nga ana vizuale që tashmë gjendet në kanalin zyrtar të Melisës në YouTube.

Producent i këngës është Alandy që gjithshtu u përkujdes për ‘beatin’, teksti nga vetë artistët ndërsa klipi nga ‘Max Production’.

Ndryshe, kujtojmë që karriera e Melisës në muzikë nisi pas pjesëmarrjes së saj në emisionin e dashurisë “Perputhe”, ajo gjithashtu ishte konkurente në “Dance Albania” dhe së fundmi në BBVK.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img