16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Memli Krasniqi për kryetar të Prishtinës ?! (Video)

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi mund të jetë kandidati i kësaj partie për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet e vitit 2018.
Emri i Krasniqit është përfolur si një prej personaliteteve më të pranueshëm për kryeqytetasit, dhe kjo madje është pohuar edhe në disa sondazhe.
Vet Memli Krasniqi nuk e ka mohuar mundësin për të qenë kandidat i partisë por as nuk ka dashur ta pranojë atë.
Në emisionin “Republika” me Dardan Gashin Krasniqi ka thënë se ai nuk e ka menduar këtë mundësi dhe se më shumë është për jo, se sa për po, por megjithatë ai ka thënë se ka interes të veçantë për Prishtinën dhe nuk u ik obligimeve të partisë dhe punëve të mëdha.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles