0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Mezi njihet, kështu dukej Ana Kabashi 9 vite më parë

Këngëtarja nga Kosova, Ana Kabashi e cila karrieren e saj e filloi nga The Voice Of Albania para 9 vitesh, kohën e fundit ka marrë pjesë në showin televiziv “Big Brother Vip Kosova”. 

Pas disa jave qëndrim ajo u eliminua nga shtëpia e Big Brother Kosova.

Qëndrimi i saj brenda shtëpisë së Big Brother,  siç duket i dha suksese karrierës së saj si këngëtare. Aty brenda, ajo lansoi një duet të quajtur ” Je e vetmja dashuri”, bashkë me rep-artistin e njohur kosovar Getinjo, e cila bëri buj për audiencen jashta shtëpisë.

Pamja saj në The Voice Of Albania, duket një kontrast i madh nga ajo që po e shohim sot, Ana Kabashin.

Se a ka noperacione plastike këngëtarja në fjalë, këto foto e vërtetojnë më së miri para dhe pas dukjen e saj, shkruan Demokracia.com.

FOTO:
 

 

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img