20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Ministria e Arsimit edhe përkundër nevojës, lë pa psikologë shkollat e Prishtinës

Shkollat në Kosovë përballen me mungesë të psikologëve.

Në gjimnazin “Eqrem Çabej” në Prishtinë nuk ka psikolog, ndërsa drejtori i kësaj shkolle Iljaz Haziri tha se nevoja për psikolog në këtë shkollë është shumë e madhe dhe ka një sugjerim për Ministrin e Arsimit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles