8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Miratimi i reformës në drejtësi, Rama: Arritëm të paarritshmen në 25 vjet

Pas miratimit të reformës në drejtësi, kryeministri Edi Rama ka shkruar sot në rrjetin social ‘Facebook’ se është arritur ajo që ka qenë e paarritshme në 25 vjet.
Në një postim në Facebook, Rama deklaroi se dita e hënë do të jetë pushim për administratën, ndërsa u ka uruar të gjithëve një fundjavë të gëzuar.
“Së bashku kemi arritur të paarritshmen në 25 vjet. Prandaj të hënën administrata pushim dhe le të jetë një fundjavë e gëzuar për të gjithë”, është shprehur Rama.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img