21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Miratohet në parim një kërkesë buxhetore e RTK (Video)

Komisioni për Buxhet dhe Financa  ka miratuar në parim raportin e shpenzimeve për tremujorin e parë të sivjetëm për Radiotelevizionin e Kosovës. Prezantimi i shpenzimeve të planifikuara për këtë periudhë u përcoll me vërejtje dhe kritika të shumta nga anëtarët e komisionit./21Media

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles