31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Modelja shqiptare dhe gjoksi i saj shpërthyes (Foto)

Modelja nga Shqipëria, Alesia Bami shquhet për linjat e saj seksi.
Ndonëse fundshpina e saj nuk është edhe aq në formë, është gjoksi i saj shpërthyes ai i cili merr komente të shumta nga gjinia mashkullore.
Më poshtë mund të shihni disa foto të modeles në fjalë, në të cilat dukshëm ka fokusuar gjoksin e saj në top formë.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles