19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Momenti kur Joe Biden largohet me valixhe në dorë nga Shtëpia e Bardhë (VIDEO)

Joe Biden tashmë i është rikthyer jetës normale. Pas marrjes së detyrës nga Presidenti i ri Donald Trump dhe zëvendësi i tij Mike Pance, ish-zv/Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden është larguar me tren nga ceremonia e betimit të Donald Trump.

Video e mëposhtme tregon momentet kur Joe Biden me valixhe në dorë i shoqëruar nga bashkëshortja, nuk ka preferuar një shoqërim zyrtar me eskortë, por është larguar me tren Amtrak për të udhëtuar në shtëpinë e tyre në Delaware.

Joe Biden shërbeu si zv/President i SHBA gjatë 8 viteve të Presidencës së Barack Obamës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles