0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Mot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me shi.

IHK njofton se grafiku në fushat termike do të shënoj vlera te larta te temperaturave, dukshëm mbi vlerat e mesatareve.

Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri në 8 gradë, ndërsa maksimalet do të lëvizin ndërmjet 14 deri 17 gradë./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img