17.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Mot i vranët, priten reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot (e diele) do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Institutit, vranësirat vende-vende parashihen të sjellin reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-26 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img