16.9 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Buy now

spot_img

Moti gjatë vikendit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të vikendit do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pakta. Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri 1 gradë, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10 dhe 17 gradë Celsius.

“Do të fryjë erë e lehtë deri në mestare nga drejtimi i lindjes dhe juglindjes”, thuhet në njofitm.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img