11.5 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës moti do të jetë me vranësira dhe intervale me diell.

Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë ditës kanë mundësi që vende – vende të sjellin shi.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i jugperëndimit”, thuhet në njoftim

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img